Dřevěné podlahy - BH podlahy, prodejna pro dřevěné, vinylové, plovoucí podlahy Brno

Pokládka
podlah

Půjčovna
brusek

Materiály, údržba
a renovace

Dřevěné podlahy


Tenhle materiál prostě nikdy nezestárne.

Co je dobré o nich vědět?

  • plusy dřevěných podlah
  • plusy
  • plusy
  • mínusy dřevěných podlah

Upřednostňujete kvalitu, luxusní vzhled a přírodní materiály? Pak jsou pro vás jasnou volbou masivní parkety. Právě ty totiž v sobě snoubí vlastnosti nejvyšší jakosti, mají dobré tepelně izolační vlastnosti, téměř neomezenou životnost, jsou hygienické a snadno se udržují. Navíc v interiéru slouží jako indikátor zdravého životního prostředí a mají krásný a nenapodobitelný vzhled nadčasového přepychu a pohodlí.

Chcete vybírat z nepřeberného množství dekorů, rozměrů a barev, přitom v bezkonkurenční kvalitě a ceně? Pak jsou pro vás připraveny masivní podlahy z prken a palubek umocněné povrchovou úpravou přírodními barevnými oleji, které nelze v prostoru nahradit žádnou imitací.

Nabízíme rovněž masivní podlahy z exotických dřevin, v naší nabídce jsou zastoupeny dřeviny z jihoamerického, afrického i z asijského kontinentu: Jatoba – brazilský ořech, Kempas, Teak, Merbau, Ipe, Guatambu, Wenge, Iroko a mnoho dalších. Druhy dodávaných dřevin jsou: masivní parkety, masivní prkna a průmyslová mozaika.

Krásu přírodního materiálu masivních  podlah z prken a palubek umocněné povrchovou úpravou přírodními barevnými oleji, nelze nahradit žádnou imitací. Palubky jsou vyráběny v nepřeberném množství různých dekorů, rozměrů a barev. Masivní podlahy z prken a palubek vyrobené z dřevin dub a jasan máme v bezkonkurenční kvalitě a ceně.

Nadčasový materiál

Zajímavosti o tomto typu podlahy, jak na ošetřování, jakou má životnost? Jak se pohybuje cenově.

Tradiční podlaha z masivních parket je stále nejžádanější pro svůj ryze přírodní původ s téměř neomezenou životností a možností několikanásobného broušení a obnovy povrchové úpravy.

Parkety prodáváme ve standardní tloušťce 22-21 mm a dále v tloušťce 16-14 mm, v různých šířkách a délkách umožňujících pokládku do obvyklých, ale i do mnoha originálních vzorů.

Jak na položení dřevěné podlahy?

Specifika, která musíte vědět, pokud chcete mít dřevěnou podlahu doma – jak probíhá proces, jak dlouho to trvá, kde (katalog nebo vzorkovna) a jak vybrat,


Chcete srovnat dřevěnou podlahu s dalšími variantami?

Přečtěte si například něco o vinylových, plovoucích , ….

Nebo se nám ozvěte a další informace rádi předáme na míru vaší konkrétní potřebě a prostoru.


Co ještě o podlahách potřebujete vědět?

Přehled

Podle čeho nakonec vybrat materiály: plusy a mínusy stručně na jednom místě.

Článek

Jak u nás probíhá proces pokládky podlahy od začátku až do konce?

Tipy

Současné trendy a ukázka realizací.

BH PODLAHY BRNO - BEDŘICH HLAVOŇ © 2020