O nás

Chcete mít nadčasovou parketovou masivní podlahu?

 Která je z přírodního materiálu, je teplá, má dobré tepelně izolační vlastnosti, má krásný a nenapodobitelný vzhled, téměř neomezenou životnost a tudíž je hodnotná, je hygienická a snadno se udržuje a ještě k tomu vám slouží jako indikátor zdravého životního prostředí? Pak je vaše volba jednoduchá, protože všechny tyto vlastnosti splňují pouze MASIVNÍ PARKETY.

Chcete mít zajímavou plovoucí laminátovou podlahu?

Plovoucí podlahy v zajímavých dekorech a zátěžích a její pokládka je jednoduchá,rychlá
a elegantní. Vyberte si tedy z našeho sortimentu plovoucích podlah EGGER E-MONTION

Chcete mít krásné vinylové podlahy?

Už nemusíte snít jen o luxusní či exsotické podlaze. Nabízíme vám velmi obsáhlou nabídku vinylových podlah značky Wineo DESIGN-line, která dotváří prostor podle vašich nejtajnějších představ. Tyto vinylové podlahy dokonale imitují dřevo, kámen i dlažbu. Její přednost na rozdíl od dřevěné podlahy je v tom, že je daleko odolnější a také velmi vhodná do komerčních prostor.Wineo DESIGN-line dodáváme s rozlišnými povrchy a také v různých formátech. Tyto podlahy dělíme na základní kolekce Ambra wood, Ambra stone a Ambra round edge, které jsou vhodné do bytového sektoru, dále pak na speciální kolekci zaměřenou se na imitaci kamene je kolekce Select stone. Poslední kolekce má své využití nejen v bytovém sektoru, ale i v komerčním a jsou to kolekce SELECT wood, PRESTIGE, PRESTIGE original a Kingsize které mají sražené hrany.

Dále si u nás můžete vybrat z 12 dekorů dřeva a 6 dekorů dlažby kolekce Connect LAGUNA nebo 12 dekorů dřeva a 10 dekorů dlažby Connect BACANA, kde jejich nespornou výhodou je celomasivní clic systém v plovoucím vinylu, který nemá další nosné HDF desky.

krásný a elegantní design vinylové podlahy

nabízí širokou škálu dekoru, které imitují dřevené podlahy, kámen i dlažbu

příjemná akustika

díky charakteristikám samotného materiálu dosáhnete skvělé akustiky v místnosti.

  • díky měkkému povrchu dokonalý komfort při chůzi
  • použít pro podlahové topení možné
  • odolnost vůči vodě a vlhkosti
  • údržba je snadná

Vinylová podlaha a proč?

vinylové podlahy jsou vysoce odolné vůči opotřebení
povrch je chráněn vysoce kvalitní PU ochrannou vrstvou,
proto je ideální i do místností, které sdílíte i se svými domácími mazlíčky.

Chcete mít zase pěknou renovovanou masivní parketovou podlahu?

Máme pro vás dvě varianty, jedna je možnost si u nás renovaci parket domluvit a při bezplatném zaměření projednat varianty povrchové úpravy, čas a termín renovace, a druhá zapůjčit si u nás brusky v půjčovně brusek a broušení parket s renovací realizovat sám.

Jak pečovat o svou podlahu? Vydejte se za odborníky

14. Září 2018 - 10:00

Každý z nás dozajista touží po domově, ve kterém se bude cítit komfortně a příjemně. Činitelů, kteří mají na naše pocity vliv, je mnoho. Zásadní roli hraje interiér, který je nejen funkční, ale zároveň odráží náš vkus. A ruku v ruce s ním jde i další prvek. Dennodenně po něm chodíme a uklízíme jej. Tušíte? Vhodně zvolená podlaha hraje v našich domácnostech prim.

Image

Toužíte-li po kvalitě, nadčasovosti a profesionálních službách, jste na správném místě. Společnost BH PODLAHY BRNO - Bedřich Hlavoň zajišťuje nejen prodej veškerých materiálů určených na údržbu, pokládku a renovaci parket a podlah, ale například i odbornou pokládku parket masivních, renovace parket včetně následné úpravy a další. Společným jmenovatelem jsou při tom kvalitní služby, profesionální personál a moderní metody. Nezáleží na tom, zda upřednostňujete nejvyšší jakost a přírodní materiály a vybíráte z masivních parket, či se rozhodnete porozhlédnout se v rozsáhlé nabídce dekorů a barev masivních podlah z prken a palubek. Všechny vzory si můžete prohlédnout v naší vzorkovně, kde naleznete nejen kompletní nabídku více než 300 druhů dřevěných, vinylových, laminátových podlah a podlah z PVC, ale objednat si zde můžete i jejich pokládku nebo získat mnoho odborných informací.

Jak například o svou podlahu ideálně pečovat? Každý typ má svá specifika, která je podstatné dodržovat, aby vám podlaha dlouho sloužila v celé své kráse a vlastnostech. Tušili jste, že na dřevěnou podlahu s čerstvou povrchovou úpravou uzavíracím nátěrem se smí vstupovat teprve následující den po jeho nanesení? Čím více je podlaha v prvních dnech chráněna, tím déle uzavírací nátěr vydrží a jeho plné zatížení je možné až po 8–14 dnech. Napadlo vás, že rozhodující vliv na trvanlivost a optický vzhled dřevěných a plovoucích laminátových podlah mají klimatické podmínky v místnosti? Víte, jak je následně ideálně a pravidelně udržovat? Přejete-li si těšit se ze své podlahy dlouhé roky, svěřte se do rukou odborníkům. Ti vám totiž poradí jak s výběrem, tak i s následnou údržbou.

Má již vaše podlaha to nejlepší za sebou a vaším snem je vrátit jí zašlý lesk? Patříte k těm zručnějším domácím kutilům? Pusťte se do renovace na vlastní pěst. V půjčovně brusek na parkety a masivní podlahy BH PODLAHY BRNO - Bedřich Hlavoň jsou k dispozici brusky válcové, okrajové a talířové brusky s odsáváním pro kvalitní bezprašnou renovaci parket. Profesionální personál vám vždy doporučí nejvhodnější variantu, se kterou se vám bude nejen dobře manipulovat, ale zároveň dosáhnete cíleného výsledku.

Více informací na http://www.bhpodlahy.cz

Autor: 

PR