O nás

Chcete mít nadčasovou parketovou masivní podlahu?

 Která je z přírodního materiálu, je teplá, má dobré tepelně izolační vlastnosti, má krásný a nenapodobitelný vzhled, téměř neomezenou životnost a tudíž je hodnotná, je hygienická a snadno se udržuje a ještě k tomu vám slouží jako indikátor zdravého životního prostředí? Pak je vaše volba jednoduchá, protože všechny tyto vlastnosti splňují pouze MASIVNÍ PARKETY.

Chcete mít zajímavou plovoucí laminátovou podlahu?

Plovoucí podlahy v zajímavých dekorech a zátěžích a její pokládka je jednoduchá,rychlá
a elegantní. Vyberte si tedy z našeho sortimentu plovoucích podlah EGGER E-MONTION

Chcete mít krásné vinylové podlahy?

Už nemusíte snít jen o luxusní či exsotické podlaze. Nabízíme vám velmi obsáhlou nabídku vinylových podlah značky Wineo DESIGN-line, která dotváří prostor podle vašich nejtajnějších představ. Tyto vinylové podlahy dokonale imitují dřevo, kámen i dlažbu. Její přednost na rozdíl od dřevěné podlahy je v tom, že je daleko odolnější a také velmi vhodná do komerčních prostor.Wineo DESIGN-line dodáváme s rozlišnými povrchy a také v různých formátech. Tyto podlahy dělíme na základní kolekce Ambra wood, Ambra stone a Ambra round edge, které jsou vhodné do bytového sektoru, dále pak na speciální kolekci zaměřenou se na imitaci kamene je kolekce Select stone. Poslední kolekce má své využití nejen v bytovém sektoru, ale i v komerčním a jsou to kolekce SELECT wood, PRESTIGE, PRESTIGE original a Kingsize které mají sražené hrany.

Dále si u nás můžete vybrat z 12 dekorů dřeva a 6 dekorů dlažby kolekce Connect LAGUNA nebo 12 dekorů dřeva a 10 dekorů dlažby Connect BACANA, kde jejich nespornou výhodou je celomasivní clic systém v plovoucím vinylu, který nemá další nosné HDF desky.

krásný a elegantní design vinylové podlahy

nabízí širokou škálu dekoru, které imitují dřevené podlahy, kámen i dlažbu

příjemná akustika

díky charakteristikám samotného materiálu dosáhnete skvělé akustiky v místnosti.

  • díky měkkému povrchu dokonalý komfort při chůzi
  • použít pro podlahové topení možné
  • odolnost vůči vodě a vlhkosti
  • údržba je snadná

Vinylová podlaha a proč?

vinylové podlahy jsou vysoce odolné vůči opotřebení
povrch je chráněn vysoce kvalitní PU ochrannou vrstvou,
proto je ideální i do místností, které sdílíte i se svými domácími mazlíčky.

Chcete mít zase pěknou renovovanou masivní parketovou podlahu?

Máme pro vás dvě varianty, jedna je možnost si u nás renovaci parket domluvit a při bezplatném zaměření projednat varianty povrchové úpravy, čas a termín renovace, a druhá zapůjčit si u nás brusky v půjčovně brusek a broušení parket s renovací realizovat sám.