Pokládka parket z masivu a dalších Podlah

masivní parkety, prkené a palubkové, kazetové, mozaikové,vícevrstvé, vinylové podlahy, plovoucí laminátové, podlahy z PVC a další ...

podlahaV rámci komplexního zajištění služeb zákazníkům nabízíme odbornou pokládku podlah.
Naši zkušení kolegové z oddělení pokládky nejprve bezplatně prohlédnou a zaměří vaší podlahu, kde zkontrolují vlhkost, rovinnost a pevnost podkladu. Pomůžeme vám vybrat si ze široké škály nabízených podlahovin či druhu parket, vzor položení a typ povrchové úpravy v závislosti na předpokládaném zatížení. Následně pro vás zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku, po jejímž odsouhlasení upřesníme termín realizace.
Vlastní pokládka obsahuje přilepení parket do požadovaného vzoru, několikanásobné broušení parket profesionálními stroji s odsáváním, celoplošné přetmelení parket. Následuje trojnásobné lakování včetně mezibroušení při použití ekologického laku, případně hloubková impregnace podlahy na bázi přírodních olejů a vosků. V případě potřeby vyrovnáme podklad před započetím lepení parket nivelizační hmotou. Samozřejmostí je dokončení olištováním podlahovými lištami dle vašeho výběru, včetně řešení přechodů přechodovými lištami nebo prahy. Při předání hotového díla vás budeme informovat o jednoduché údržbě dřevěné podlahy, aby vaše podlaha byla stále jako nová.
Stejný postup je zachován i v případě pokládky dřevěných, vinylových, laminátových, podlah z PVC atd. Nejdříve provedeme bezplatnou obhlídku a zaměření, následuje cenová nabídka a po odsouhlasení ceny a termínu následuje pokládka podlah.

V rámci kompletnosti nabízené pokládky parket si vás dovolujeme též upozornit na možnost položení zajímavých a originálních vzorů z masivních parket, včetně „orámování“ místnosti dřevěnou bordurou. Všechny tyto vzory si můžete prohlédnout na vzorcích v naší vzorkovně. Tam naleznete nejen kompletní nabídku námi vyráběných masivních parket s různými povrchovými úpravami, ale i širokou nabídku exotických a kazetových masivních podlah, dřevěných plovoucích a laminátových podlah. V příjemném prostředí získáte odborné informace, můžete si vybrat z 300 druhů dřevěných,vinylových, laminátových, podlah z PVC a objednat si jejich odbornou pokládku.