VINYLOVÉ PODLAHY WINEO DESIGN-LINE

Design-Line Prestige

Tato exkluzivní kolekce nabízí neopakovatelný nádech stylové rustikální dřevěné podlahy. Z 10 vybraných dekorů, které dávají při doteku reálný pocit dřeva. Velmi vhodné do všech druhů bytových i komerčních prostor, díky nášlapné vrstvě (0,7 mm) je vhodný i pro extrémně zatěžované obchodní prostory.
"Tato kolekce vinylu nabízí alternativní řešení luxusní dřevěné podlahy. Na rozdíl od klasické dřevěné podlahy, která se snadno poškodí, je tato vinylová podlahy daleko výkonnější, co se týče životnosti a údržby".

 • tloušťka nášlapné vrstvy 0,7 mm
 • zkosené hrany
 • na povrchu reálná struktura dřeva

Design-Line Select Stone

Tato kolekce nabízí 12 elegantních dekorů dokonale imitujících italský design dlažba/ kámen, tato vinylová podlaha je vhodná především pro nadstandardní bytové využití a to díky nášlapné vrstvě (0,55 mm) dá se však bez problémů použít i v zatěžových komečních objektech.

 • tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm
 • italský design

Design-Line Prestige Original

Tato exkluzivní kolekce nabízí 4 dekory pro skvělou atmosféru stylové dřevěné podlahy. Dávají při doteku autentický pocit dřeva. Vhodné do všech bytových i komerčních prostor, díky nášlapné vrstvě (0,7 mm) je tato podlaha vhodná i do extrémně zatěžových obchodních prostor.
"Tato podlaha nabízí neopakovatelný dojem luxusní dřevěné podlahy. Na rozdíl od klasické dřevěné podlahy, která se snadno poškodí, je tato podlaha daleko výkonnější, co se týká životnosti a údržby".

 • tloušťka nášlapné vrstvy 0,7 mm
 • zkosené hrany
 • na povrchu reálná struktura dřeva

Design-Line Select Wood

Tato kolekce nabízí 18 atraktivních dekorů dokonale imitujících dřevo, povrhcová úprava a zkosené hrany dodávají této podlaze dynamiku. Tato druh podlaha je vhodná především do nadstandardních bytů, bez větších problémů se však díky nášlapné vrstvě (0,5 mm) dá použít i v komerčních prostor.

 • tloušťka nášlapné vrstvy 0,5 mm
 • zkosené hrany

Design-Line Ambra Stone

Tato kolekce je standard, který má výběr z 6 autetických dekorů imitující kámen.Tato jemná struktura dodá autentický pocit z kamene a jeho povrchová úprava dává této podlaze dokonalé vlastnosti pro využití v bytovém prostoru.

 • nášlapná vrstva 0,3 mm
 • italský design

Ambra round edge

Tato kolekce nabízí 8 moderních dekorů imitujících dřevo se zaoblenou hranou. Jemná struktura a povrchová úprava dávají této podlaze výjmečné vlastnosti pro použití do bytového prostoru.

Ambra Wood

Tato kolekce je standard, který nabízí 16 moderních dekorů imitujících dřevo. Jemná struktura a povrchová úprava dávají této podlaze výjmečné vlastnosti pro použití do bytového prostoru.

Design-Line Bacana Wood

bacana wood podlahyTato kolekce má 12 moderních dekorů dřeva a je speciální heterogenní vinylová podlaha od německého výrobce. Tato vinylová podlaha je osazena zámkem Connect. Kolekce Design-Line click nabízí nejlepší řešení kvalitního vinylu, který nepoužívá jako základ HDF desku na rozdíl od jiných výrobců, což je vhodné i v prostorách, kde hrozí únik vody.

Click umožňuje snadnou montáž i přípdnou demontáž bez poškození či ušpinění původního podkladu. Je to typ moderní podlahy bez lepení, což odráží současný trend, kde bez použití lepidla máte krásnou a nadčasovou podlahu.

Tuto podlahu lze bez problémů použít v jakémkoli extrémně zatěžovaném komerčním prostoru.

 • tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm
 • zkosené hrany

Design-Line Bacana Stars

Tato kolekce má 10 autentických dekorů dlažby s reálnou U spárou a je to speciální heterogenní vinylová podlaha od německého výrobce. Tato vinylová podlaha je osazena zámkem Connect. Kolekce Design-Line click nabízí nejlepší řešení kvalitního vinylu, který nepoužívá jako základ HDF desku na rozdíl od jiných výrobců, což je vhodné i v prostorách, kde hrozí únik vody.

 • tloušťka nášlapné vrstvy 0,55 mm
 • reálná U spára

Design-Line Laguna Wood

laguna wood podlahyTato kolekce je speciální heterogenní vinylová podlaha od německého výrobce. Tato vinylová podlaha je osazena zámkem Connect. Tato kolekce Design-Line click nabízí nejlepší řešení vysoce kvalitní podlahy z vinylu, který nepoužívá jako základ HDF desku na rozdíl od jiných výrobců, což umožňuje montáž i v prostorách, kde hrozí únik vody.

Click umožňuje snadnou montáž i případnou demontáž bez poškození či ušpinění původního podkladu. Je to další typ moderní podlahy bez lepení, což jen  odráží současný trend, kde bez použití lepidla máte krásnou a nadčasovou podlahu.

Tuto podlahu lze bez problémů použít v jakémkoli extrémně zatěžovaném komerčním prostoru.

 • tloušťka nášlapné vrstvy 0,3 mm
 • zkosené hrany

Design-Line Laguna Stars 

Tato kolekce nabízí 6 autentických dekorů dlažby s reálnou U spárou a je to speciální heterogenní vinylová podlaha od německého výrobce. Tato vinylová podlaha je osazena zámkem Connect. Tato kolekce Design-Line click nabízí nejlepší řešení vysoce kvalitní podlahy z vinylu, který nepoužívá jako základ HDF desku na rozdíl od jiných výrobců, což umožňuje montáž i v prostorách, kde hrozí únik vody.

 • tloušťka nášlapné vrstvy 0,3 mm
 • reálná U spára

Wineo Kingsize - Ambra, Select, Laguna a Bacana

Tato kolekce nabízí 12 trendových atraktivních dekorů dřeva v XL velikosti prken. Tato vinylová podlaha je dostupná ve dvou zátěžích v lepeném systému a ve dvou zátěžích je osazena zámkem Connect. Tato kolekce Design-Line click nabízí nejlepší řešení vysoce kvalitní podlahy z vinylu, který nepoužívá jako základ HDF desku na rozdíl od jiných výrobců, což umožňuje montáž i v prostorách, kde hrozí únik vody.

 • tloušťka nášlapné vrstvy 0,3 - 0,55 mm
 • Xl velikost prken 1505 x 235 x 2,5-5 mm